ŚWIĄTECZNA PACZKA

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

                                                                                                                                                                                św. Jan Paweł II

Na początku grudnia 2021 r. w naszej Bursie została zorganizowana akcja charytatywna „Świąteczna Paczka” na rzecz dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Kamyk” we Włodawie. Akcję przeprowadzili wychowankowie – wolontariusze, którzy wspierani przez wychowawców, bardzo chętnie podjęli się tego zadania. Wśród darów ofiarowanych przez wychowanków i pracowników BSA znalazły się m.in. artykuły spożywcze, słodycze, środki higieniczne, ubrania, koce, ręczniki, sprzęt agd (odkurzacz, żelazko, suszarki i prostownice do włosów), aparat fotograficzny, wędki i akcesoria wędkarskie. 9 grudnia 2021r. paczki zostały zawiezione do Włodawy, a wolontariusze serdecznie przyjęci przez podopiecznych „Kamyka”.

W ich imieniu z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom  heart

BJ, AL, KA

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij