BIP


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Nasz stypendysta

 

W dniu 23 kwietnia wychowanek Bursy Szkół Artystycznych Mikołaj Zieńczuk wziął udział w Powiatowych Eliminacjach Wojewódzkigo Festiwalu Piosenki "Śpiewający Słowik", które wygrał i tym samym otrzymał nominację do dalszego etapu tego konkursu, który odbędzie się w 17 maja w Rykach. Gratulujemy.

 


Mikołaj Zieńczuk - wychowanek Bursy Szkół Artystycznych w Lublinie, stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego i Zarządu Powiatu w Parczewie.

W poniedziałek, 23 marca 2015 roku, w sali widowiskowej Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenie dyplomów stypendialnych. Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk wręczyli 141 dyplomów osobom zajmującym się twórczością artystyczną. W gronie szczęśliwców znalazł się również podopieczny Bursy Szkół Artystycznych w Lublinie – Mikołaj Zieńczuk. Ponadto Mikołaj już kilkakrotnie uświetniał występami wokalnymi uroczystości organizowane przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, za co otrzymywał dyplom szczególnego uznania od Marszałka.

Również jako stypendysta Zarządu Powiatu Parczewskiego uświetnił uroczystość obchodów 25-lecia odtworzenia samorządu terytorialnego, która odbyła się 19 marca 2015 roku w Sali Konferencyjnej „Alma” w Parczewie.

Mikołaj bierze cykliczny udział w konkursach i festiwalach wokalnych. Każdy występ daje mu możliwość wyrażania swoich emocji na scenie. W ostatnim tygodniu brał udział w V Wojewódzkim Konkursie Artystycznym 7Talent w Lublinie, w którym zdobył II miejsce w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

 


Poniżej zamieszczamy występ Mikołaja na koncercie laureatów V Wojewódzkim Konkursie Artystycznym VII Talent.